O NAS

Firmę Na Pomoc zajmującą się  pomocą w uzyskiwaniu odszkodowań z różnego rodzaju wypadków tworzy zespół specjalistów o  bardzo dużym doświadczeniu zawodowym. Nasi pracownicy  pracowali  i nabywali doświadczenie w największej na rynku firmie ubezpieczeniowej.

Wieloletni kontakt z likwidacją szkód o charakterze zarówno korporacyjnym, jak i indywidualnym pozwala na wykorzystanie zdobytej wiedzy w dochodzeniu roszczeń. Doskonała   znajomość  procedur  oraz  metod  likwidacji szkód  stosowanych  przez  zakłady ubezpieczeń, obowiązujących regulacji prawnych i aktualnego orzecznictwa sądowego umożliwia dobranie odpowiedniej strategii działania dla każdej  indywidualnej sprawy.

Wierzymy, że połączenie wieloletniej praktyki zawodowej ze znaczną wiedzą teoretyczną wpływa korzystnie na rezultaty naszej pracy i znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w zadowoleniu naszych Klientów z wysokości otrzymanych odszkodowań.

W przypadku konieczności skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego zapewniamy obsługę prawników specjalizujących się w prawie ubezpieczeniowym.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Stosujemy wynagrodzenie prowizyjne, którego wysokość uzależniona jest od rodzaju i skomplikowania sprawy.

Wszelkie kwoty odszkodowań uzyskane przy naszej pomocy wypłacane są przez zakład ubezpieczeń bezpośrednio na konto klienta po potrąceniu przysługującego nam wynagrodzenia prowizyjnego.